Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > E-Kitaplar - Mizah Dergileri - Dergiler - Cizgi Romanlar > Tezler

Seçenekler
Alt 05-17-2012   #1
Karagöz

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 202
Tecrübe Puanı: 119090817
Karagöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper Üye
Arrow Galip Atasagun - Yahudilik Hristiyanlik ve Müslümanlikta Dini Semboller

Doktora Tezi | 14,7 MB | 255 Sayfa

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Karagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10-13-2012   #2
Fadik

User ID: 3920
Tecrübe Puanı: 0
Fadik Yeni Üye

Karagözüm paylaşımınız için teşekkür ederim. Eyvallah..
Bazen kitap konusunda açgözlü olduğumu düşünüyorum. Keşke bütün açgözlülükler bilgi edinme açgözlülüğü olsa... Kütüphanemde olan kitapları da e-kitap olarak indiriyorum. Çünkü Yazı yazarken referans aldığımda beni işçilikten kurtarıyor. O nedenle bu siteyi önemsiyorum, itiraf edeyim ki, kendimi hazıra konmuş, bencil-tüketici gibi hissettiğim zamanlar da oluyor. Ben de katkıda bulunmak istiyorum, ama teknik donanıma sahip değilim, elimin altında scaner ım yok yada ulaşacağım bir yerde değil.
Burada kitapların ücretsiz paylaşımı konusuna gelince, telifsizlik bir emek sömürüsü mü? Konu bilginin paylaşımı olunca emek sömürüsü yaptığıma inanmıyorum. Çünkü bilginin metalaşmasına karşıyım. Tek şikayetim MediaFire üzerinden indiriyorum ve sürekli virüs geliyor. Birkaç kez bilgisayarım çöktü. Bundan korunmam için ya benim taka bilgisayarı değiştirmem lazım yada daha fazla teknoloji bilgisi..
Tüm emeği geçen dostlara selam olsun.

Fadik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10-13-2012   #3
Karagöz

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 202
Tecrübe Puanı: 119090817
Karagöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper ÜyeKaragöz Süper Üye

Alıntı:
Fadik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Karagözüm paylaşımınız için teşekkür ederim. Eyvallah..
Bazen kitap konusunda açgözlü olduğumu düşünüyorum. Keşke bütün açgözlülükler bilgi edinme açgözlülüğü olsa... Kütüphanemde olan kitapları da e-kitap olarak indiriyorum. Çünkü Yazı yazarken referans aldığımda beni işçilikten kurtarıyor. O nedenle bu siteyi önemsiyorum, itiraf edeyim ki, kendimi hazıra konmuş, bencil-tüketici gibi hissettiğim zamanlar da oluyor. Ben de katkıda bulunmak istiyorum, ama teknik donanıma sahip değilim, elimin altında scaner ım yok yada ulaşacağım bir yerde değil.
Burada kitapların ücretsiz paylaşımı konusuna gelince, telifsizlik bir emek sömürüsü mü? Konu bilginin paylaşımı olunca emek sömürüsü yaptığıma inanmıyorum. Çünkü bilginin metalaşmasına karşıyım. Tek şikayetim MediaFire üzerinden indiriyorum ve sürekli virüs geliyor. Birkaç kez bilgisayarım çöktü. Bundan korunmam için ya benim taka bilgisayarı değiştirmem lazım yada daha fazla teknoloji bilgisi..
Tüm emeği geçen dostlara selam olsun.

Yazı yazıyorsanız, e-kitap indirip içinde daha rahat arama imkanını bulmak, işlerinizi daha da kolaylaştırır. Dolayısıyla kütüphanenizde olmayan kitapları indirmeniz kadar, olan kitapları indirmeniz de doğrudur. Buna açgözlülük denemez. Ayrıca, intrnet sunucularında ne kadar kalacağı belli olmaz dosyaların. Onun için indirip kendi bilgisayarında yedeklemek daha uygun diye düşünüyorum.

Mediafire konusuna gelince, o siteden dolayı bilgisayarıma virüs girdiğini hatırlamıyorum. Net üzerinde paylaşıma en uygun sitedir mediafire. Çünkü herhangi bir sınırlaması yoktur. Ne zaman olarak ne de hız olarak. Sizin virüs programınız internet reklamlarını virüs olarak algılıyordur belki. Onları da kullandığınız tarayıcının (explorer, firefox, opera, chrome) reklam engelleyen herhangi bir eklentisiyle halledebilirsiniz. İsterseniz bu konuda yardımcı olabilirim. Ya da ne gibi bir sorunla karşılaştığınızı tafsilatlı olarak anlatırsanız, soruna daha iyi bir teşhis koyabiliriz.

Saygılar...

עין תחת עין שן תחת שן

Karagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10-13-2012   #4
Tarihperver

Tarihperver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 5195
Tecrübe Puanı: 214748371
Tarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper ÜyeTarihperver Süper Üye

Çok teşekkür ederim sayın Karagöz, makbule geçti. Varolun.

Tarihperver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10-16-2012   #5
kuzeyrus

User ID: 1691
Tecrübe Puanı: 58954186
kuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üyekuzeyrus Süper Üye

Sayın Karagöz , çok teşekkür ederim. Ellerinize , emeklerinize sağlık.

Saygılarımla.

kuzeyrus isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 11-29-2015   #6
canmurat1300

User ID: 39477
Tecrübe Puanı: 4
canmurat1300 Yeni Üye

Teşekkürler

canmurat1300 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12-03-2015   #7
baybora1966

User ID: 25375
Tecrübe Puanı: 874632
baybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üyebaybora1966 Süper Üye

eyw. teşekkürler

baybora1966 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler